«Ворскла» проти «Вересу» 2 березня: фоторепортаж – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Матч в Полтаві 2 березня 2024 року

Фото ЗМІСТу

Анастасія Татаренко02 березня 2024, 17:03

2 березня полтавська «Ворскла» приймала рівненський «Верес» й перемогла з рахунком 2:1.

Про матч повідомляє кореспондентка ЗМІСТу зі стадіону «Ворскла».

Полтавці вперше від початку повномасштабної війни отримали можливість відвідувати матчі футбольної команди, які проводитимуть на стадіоні «Ворскла».

Перший футбольний матч з вболівальниками за 2 роки: як грала «Ворскла»«Ворскла»

Дозвіл на допуск вболівальників на матч дала Полтавська обласна військова адміністрація. Згідно з ним, кількість глядачів не повинна перевищувати 1 тисячу людей. 

Перший футбольний матч з вболівальниками за 2 роки: як грала «Ворскла»

Усі кошти, отримані від проведення матчів на домашній арені, передадуть на допомогу Збройним силам України.

Нагадаємо, що у лютому 2022 року, до початку повномасштабної війни, громадська організації «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області» звернулася до керівництва області, міста та Президента ФК «Ворскла» з проханням реконструкції легкоатлетичного ядра стадіону.

У зверненні йдеться, що з відкриття стадіону завжди проводили різні фізкультурно-масові заходи, спортивні змагання, там тренувалися спортсмени легкоатлети. З час у роботи стадіону почала переважати футбольна діяльність, доступ до легкоатлетичної зони був обмежений, а згодом закритий.

Наразі десятки тисяч легкоатлетів та любителів спорту Полтави позбавлені можливості займатися спортом на цій арені. 

Також додамо, що у липні 2022 року стадіон «Ворскла» перевірили на відповідність критеріям Української асоціації футболу. 8 стадіонів Полтавщини відповідають структурним критеріям категорій УАФ – це інфраструктура стадіонів та заходи безпеки проведення змагань з футболу. З них тільки «Ворскла» імені Олексія Бутовського підтвердив найвищу 4-у категорію. Це означає, що на ньому можна приймати міжнародні матчі.

Нагадаємо, 2022 року фанатський рух футбольного клубу «Ворскла» розігрував картину за мотивами фото 22-го сектору однієї з домашніх ігор, яку створила одна з представниць спільноти.