«Все у воді»: укриття музичної школи у Калуші суттєво підтопило (ФОТО)

У Калуші працюють над ліквідацією проблеми в укритті, що знаходиться у приміщенні музичної школи на вул. Євгена Коновальця.

Про це на своїй сторінці розповів міський голова Андрій Найда, передає Фіртка.

“Сьогоднішній ранковий об’їзд зумовлений проблемною ситуацією, що склалася в укритті музичної школи. Чомусь, на жаль, все укриття у воді. Немає ні снігу, ні дощу на вулиці, а приміщення суттєво підтоплене”, – розповідає Найда.

Зі слів посадовця, це велика проблема, особливо для учнів Калуського ліцею №4.

“Адже у навчальному закладі немає свого укриття, тож всі учні на час повітряної тривоги прямують в укриття музичної школи.

Що призвело до підтоплення – з’ясовуємо. Є підозра на внутрішній порив системи водопостачання. Невідкладно працівники КП «Калуська енергетична компанія» будуть проводити відповідні роботи, щоб визначити джерело можливого пориву.

Навіть, якщо й ліквідуємо цю проблему, все ж є потреба робити в цьому приміщенні впорядкувальні роботи. Зокрема, влаштування відмостки, проведення гідроізоляції, дренажні лотки, стяжки та інші роботи, щоб укриття відповідало всім необхідним нормам, а головне, щоб дітям там було комфортно”, – додає міський голова Калуша.

Наразі, коли починається повітряна тривога, учні ліцею ідуть до іншого укриття, що знаходиться в ПК «Юність», його сьогодні теж оглянули.

“Докладаємо всіх зусиль, щоб якомога швидше вирішити проблему укриття в музичній школі”, – підсумував очільник Калущини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Як підготувати укриття і що там повинно бути

Фотогалерея