«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»: команди вже активно тренуються – Новости Черкасс

Учасники проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» від Черкащини розпочали активну підготовку до змагань. Це, нагадаємо, масштабний спортивний рух, що стартував в Україні. 

Тренування з футзалу команди черкаської школи №34 відбулося за участі амбасадора проекту – чемпіона Богдана Кулинича. 

– Мета проекту – залучити учнів до занять спортом, – розповів спортсмен. – Змагання відбуватимуться у п’ять етапів: від територіального до всеукраїнського. Не менш важливим аспектом проекту є психосоціальна підтримка дітей під час війни. 

Юні футболісти тренуються завзято. Кажуть: налаштовані лише на перемогу. 

– У футзал грали мої друзі, тож я подивився і вирішив спробувати, – ділиться Ілля. –  На першому тренуванні сподобалося. Почав захоплюватися і вже рік займаюся. Футбол – це дуже круто! 

Як зауважив начальник ОВА Ігор Табурець, усього за кілька днів кількість команд від Черкащини, що долучилася до проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» , вже перетнула позначку в тисячу. 

– Один із юних спортсменів сказав, що футбол – це дуже круто! – зауважив очільник області. – Важко не погодитися. Особливо, якщо грати у нього з друзями. Проект і, власне, самі змагання – це про гуртування учнів навколо фізичної активності, спортивної командної роботи та, звісно, психоемоційне розвантаження. 

У турнірному переліку, крім футзалу, ще баскетбол, волейбол, черлідинг і спортивне орієнтування. 

Додамо, реєстрація команд на участь у проекті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» триває. Дедлайн – 1 лютого. Зараєструвати свою команду можна за посиланням: https://scl.gov.ua/

Відзначимо, Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, які беруть участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело