Вуса й чорне коротке волосся: Полякова здивувала новим перевтіленням | Шоубизнес

Українська співачка Оля Полякова здивувала кардинальною зміною зовнішності у новому кліні на трек “Щоб не плакати – я сміюсь!”.

У ролику виконавиця постала у шести образах: від вразливої та беззахисної артистки до чемпіонки рингу, яка щодня тренується рятувати себе.

Жінка показалась перед камерою у чорній короткій перуці та з накладними вусами. Таку трансформацію зробили з відсилкою на образ Фредді Мерк’юрі.

Режисеркою відеороботи виступила Соня Плакидюк. За її словами, артисти навіть у моменти розпачу залишаються вірними принципу show must go on.

“Як людина, яка працює у шоубізнесі, я дуже добре знаю, що нікому не цікаво, як погано в тебе на душі – ти маєш дарувати радість, втіху, красу і гарний настрій, бо це – твоя робота і твоє покликання. Кожен образ має свою невипадкову функцію у цій розповіді. Так, наприклад, покинута наречена в сльозах – як фігурка молодої з весільного торту, що так і не стався. Розкута байкерша, яка хоче отримувати щастя і драйв від життя і не відчувати постійної провини за ці бажання або дещо гротескний маскулінний збірний образ артиста на пресконференції, який не боїться маніфестувати свої різні емоції”, – поділилась Плакидюк.