We Must Think: новий трек джазової співачки Лаури Марті | Новости музыки

“We Must Think” — новий трек джазової співачки Laura Marti, що ввійде до її альбому “24th”, присвяченого війні. Трек написано в Румунії, куди Лаура Марті поїхала з низкою благодійних концертів на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

“Ця пісня — це звернення до всесвіту, — каже Лаура Марті. — Я нікому й ніколи не бажаю побачити та пройти через війну, втратити близьких. Пройти через те, що зараз проходить мій український народ. …Через те, що проходив мій вірменський народ. Через те, що відбувалося в Сірії,  Грузії, Чечні, Афганістані… І цей список можна продовжувати ще довго, на жаль…”.

Laura Marti — українська джазова співачка й композиторка родом з Харкова. Лаура відома передусім як джазова співачка: артистка випустила п’ять авторських джазових альбомів, неодноразово виступала на сцені Leopolis Jazz Fest, зокрема з такими світовими зірками, як Боббі МакФеррін та Ларс Даніельссон. Була учасницею проєкту “Голос країни”. Нині Лаура дає низку благодійних концертів у Європі.


Источник