У Брусилівській громаді виявили несанкціоновані сміттєзвалища | Журнал Житомира

  • Фото: Держекоінспекція
  • 3 травня, 2024 11:03

На території Брусилівської громади Інспекцією виявлено два стихійні сміттєзвалища, які селищна рада має ліквідувати.

Про це 3 травня інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.

У рамках здійснення заходів державного нагляду (контролю) щодо реалізації органами місцевого самоврядування делегованих повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища спеціалістами Інспекції під час обстеження території Брусиліської селищної ради було виявлено два несанкціоновані звалища побутових відходів… Виявлення та облік відходів, власник яких не встановлений здійснюється у відповідності до вимог статті 12 Закону України «Про управління відходами». Згідно зазначеної норми, повноваження щодо таких відходів в межах населених пунктів відносяться до компетенції органу місцевого самоврядування, в даному випадку – Брусилівської селищної ради”. – йдеться в повідомленні.

Фото: Держекоінспекція

На адресу Брусилівської селищної ради скерована лист щодо необхідності прийняття рішень та вжиття заходів, передбачених вимогами статті 12 Закону України «Про управління відходами».

Про результати розгляду та вжиті заходи Екоінспекція має бути повідомлена з наданням підтверджуючих документів та фото у встановлені законодавством терміни.