У центрі Дніпра перекриють дорогу вулицею Князя Володимира Великого | |

У Дніпрі майже на три місяці перекриють рух вулицею у центрі міста. Повідомляє «Дніпро Оперативний».

Як зазначено на сайті Дніпровської міської ради, з 22 червня до 01 жовтня 2024 року по вулиці Князя Володимира Великого на ділянці від вулиці Володимира Мономаха до вулиці Європейської комунальні служби будуть проводити ремонт мережі зливової каналізації. У зв’язку з цим на вказаний період перекриють і рух автотранспорту. 

У департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради перепрошують за тимчасові незручності та нагадують про завчасне планування маршруту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли як змінять маршрути громадського транспорту з 22 червня в Дніпрі. А саме:

  • автобуси №57А, №88 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ курсуватимуть в обʼїзд по вул. Європейській, вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха;
  • тролейбуси №7, №14, №17, №20 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ та вул. Європейської курсуватимуть в обʼїзд по вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха.
  • буде тимчасово скасовано зупинку «вул. Князя Володимира Великого», натомість тролейбуси №7, №14, №17, №20, прямуючи до середмістя, зупинятимуться на зупинці «Міст-Сіті центр».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що комунальники у Дніпрі за ніч ліквідували практично всі наслідки негоди. А також про те, що поліція відкрила дві кримінальні справи за фактом нападу в центрі Дніпра на колишнього військового з підрозділу KRAKEN. Крім того, на нашому сайті ви можете переглянути відео про те, як переселенці з Покровська відкрили душевну кав’ярню в Дніпрі.