У Дніпрі перекриють дорогу на Богдана Хмельницького: схема об’їзду | |  

У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького 16 березня розпочнеться ремонт аварійних трамвайних переїздів. У зв’язку з цим, проспект частково перекриють. Як курсуватиме транспорт, повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Як йдеться на офіційному сайті Дніпровської міської ради, ремонтувати будуть три трамвайних переїзди на перехрестях проспекту Богдана Хмельницького з вулицями: Шинна, Стромцова та Незалежності (кол. Титова). 

На час ремонтних робіт внесено зміни в роботу трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутів:

  • трамваї №12 курсуватимуть від пл. Старомостової до вул. Ігоря Сікорського;
  • трамваї №16 тимчасово припинять рух;

Трамваї

  • тролейбуси № 19 та «Б», а також автобуси № 29, № 87-Б, № 134, № 146-Б, № 155, № 156 рухатимуться через перехрестя просп. Богдана Хмельницького — вул. Фабрично-заводська;
  • тролейбуси № 8 та автобуси № 32, № 32-К, № 106, № 156 рухатимуться через перехрестя просп. Богдана Хмельницького — Запорізьке шосе.

Тролейбуси та автобуси

Зупинки тролейбусних та автобусних маршрутів залишаться без змін, проте через здійснення об’їзду час поїздки буде збільшено.

Ремонти планують завершити за місяць. Проїзні квитки довгострокового користування, придбані для проїзду на трамваях №12 та №16 на березень і квітень, після відновлення руху проспектом будуть подовжені. Звертатися за наступними адресами:

  • просп. Сергія Нігояна, 49 (головне управління КП “Дніпровський електротранспорт”);
  • вул. Ігоря Сікорського, 70-Б (диспетчерська станція КП “Дніпровський електротранспорт”).

Як уточнили нашим журналістам у департаменті транспортної інфраструктури Дніпровської міськради, зміни у схемі руху стосуватимуться лише громадського транспорту. На пересування приватних автомобілів вище зазначені перекриття жодного впливу не вплинуть.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що через ракетну атаку по Кривому Рогу зросла кількість загиблих. А також писали про те, що у Дніпровському районі сталася пожежа у виробничій будівлі.