У Дніпрі завершують поточний ремонт дороги на вулиці Великій Діївській | |

У Дніпрі по вул. Великій Діївській, на ділянці від вул. Метробудівської до вул. Мукачівської, закінчують поточний ремонт дороги. Його виконують комплексно: оновлюють зливові мережі для покращення водовідведення. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.

За словами заступника директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитра Коробова, на згаданій ділянці дороги раніше усували аварійну ямковість. Але сьогодні проводити такі ремонти було недоцільно. Тому вирішено зробити поточний ремонт із цілком новим покриттям. Цією дорогою завжди курсує багато транспорту, зокрема й громадського. Із житлового масиву Парус вона веде до Діївки, Таромського.

«Замінили верхній шар зношеного асфальтобетонного покриття. Йдеться про загальну площу – майже 15 тис. квадратних метрів. Сьогодні роботи з асфальтування вже закінчують. Тут були ще проблеми з водовідведенням. Тому до ремонту підійшли комплексно, оновивши й дощоприймальні решітки. Підняли їх до рівня асфальту. Прочистили, виконали ревізію дощоприймачів. На ділянках, де немає зливової мережі, а є водовідвідні канали – їх теж прочистили. На період ремонту для зручності водіїв ділянку вулиці не перекривали, а застосовували реверсний рух», — розповів Дмитро Коробов.

Він також додав, що зараз по місту працюють вісім дорожніх бригад, які виконують як ямковий, так і поточний ремонт. Подібні роботи, як на вул. Великій Діївській, проводять ще на вул. Мільмана, вул. Богдана Хмельницького тощо.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, як врятуватися від укусів гадюк в Україні. Також ми писали, що у Дніпрі на вулиці Гладкова ліквідували стихійне сміттєзвалище.