У Каневі останнім часом почастішали перебої з вуличним освітленням.
Про це повідомляє пресслужба Канівської міськради.
Проблема особливо загострилася з настанням осінньої негоди — сильних дощів та вітрів. Як повідомили у КП «Місто», ситуація пов’язана з тим, що з липня цього року підприємство залишилося без електромонтера. Єдиний фахівець, який відповідав за ремонт та обслуговування вуличного освітлення, був призваний на військову службу.
Наразі у штаті немає іншого працівника, який би виконував ці обов’язки. У комунальному підприємстві зазначають, що намагаються поступово вирішувати проблему, але повноцінно налагодити роботу без спеціаліста неможливо.
КП «Місто» також оголосило про пошук електромонтера для відновлення та обслуговування системи вуличного освітлення.







