У Каневі зросте вартість проїзду в міських автобусах — Новости Черкасс

24 квітня 2024, 18:01

Вартість проїзду на міських маршрутах загального користування з 1 травня зросте з 10 до 13 гривень за проїзд одного пасажира.

Фото: kaniv-rada.gov.ua

Відповідне рішення 24 квітня ухвалили члени виконкому, враховуючи звернення директора ТОВ «М+М» та напрацювання комісії по вивченню питань організації пасажирських перевезень в Канівській МТГ, повідомляє Канівська міська рада.

– Вартість проїзду підвищується через зростання собівартості перевезень у зв’язку з здорожчанням пального, паливно-мастильних матеріалів, запчастин, зростанням тарифу на енергоносії та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, – пояснив виконувач обов’язків начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Дмитро Балан.

Коментуючи відповідне рішення, міський голова Ігор Ренькас висловив незадоволення роботою перевізника та зобов’язав його представити план покращення якості надання послуг з перевезення для населення.

– У соцмережах постійно бачу скарги і нарікання від людей щодо роботи перевізника. Тариф потрібно не лише підвищувати, а щось вкладати і створювати умови для покращення якості самих перевезень. Треба працювати на перспективу, – наголосив міський голова та додав, що на найближчому виконкомі перевізник має представити свій план з покращення якості надання послуг з перевезення для населення.

Джерело