«У мене з’явилися ознаки аутизму»: Каньє Вест написав чесне повідомлення Ілону Маску | Шоубизнес

  «У мене з’явилися ознаки аутизму»: Каньє Вест написав чесне повідомлення Ілону Маскуadmin

Каньє Вест , здається, втомився мовчати і знайшов спосіб зв’язатися з громадськістю, щоб розповісти всю правду. Репер скинув скрін листування з Ілоном Маском своєму другові Єну Коннору і попросив його опублікувати це в соціальній мережі, що й зробив інфлюєнсер.

«У мене немає біполярного розладу. У мене є ознаки аутизму після аварії (йдеться про подію в Лос-Анджелесі в 2002 році, коли Йе заснув у машині і врізався в зустрічний автомобіль. Тоді його щелепа була пошкоджена в трьох місцях і він писав про це пісні — Прим. ред . )», – написав зірка. У своєму повідомленні він також торкнувся теми відносин з Кім Кардаш’ян , яка, за його словами, «утримує від нього дітей». Зізнатись, незвичайні одкровення.

Нагадаємо, що Є довгий час перебував у шлюбі з Кім Кардаш’ян. Восени 2022 року вони офіційно розлучилися . За повідомленнями TMZ, дівчина отримуватиме щомісячні аліменти у розмірі 200 тисяч доларів (12 мільйонів рублів – Прим. ред.). Ця сума має надходити на її рахунок у перший день кожного місяця. Зазначимо, що екс-дружини виховують чотирьох дітей: Норт, Сейнта, Чикаго та Псалма. Їхню історію кохання читай тут !