У Миколаєві поліцейські продовжують навчати громадян як уберегтися від зловмисників » Новини Миколаїва


З метою попередження шахрайських дій відносно громадян поліцейські проводять профілактичну роботу з мешканцями обласного центру.

Задля кращої обізнаності миколаївців правоохоронці у громадському транспорті, паркових зонах та магазинах роздавали буклети та листівки, які містять інформацію щодо найпоширеніших шахрайських схем, а також поради як убезпечити себе від протиправних дій аферистів.

Поліцейські вкотре нагадують:

– здійснюючи замовлення у інтернеті, обирайте післяоплату, аби мінімізувати ризики шахрайського заволодіння грошима;

– не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих платформах;

– не поспішайте виконувати вказівки незнайомців, які вам телефонують;

– беріть інформацію, особливо з приводу соціальних виплат, лише з офіційних джерел;

– ваш родич чи знайомий у біді, терміново потрібно переказати гроші – одразу зв’яжіться із ним і дізнайтесь чи дійсно він потребує вашої допомоги;

– телефонують і представляються працівником банків, просять надати пін-код банківської карти, термін її дії, одноразові паролі з SMS, дані авторизації в онлайн-банкінгу, кажуть про її блокування, аби перерахувати гроші на інший нібито безпечний рахунок – завершуйте розмову, це шахраї.

Пам’ятайте, завжди треба критично мислити і не поспішати виконувати вказівки незнайомців, ретельно вивчити отриману інформацію, радитись і обговорювати її з рідними, знайомими, і за потреби телефонувати на спецлінію 102!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області