У Миколаєві відкрили гуманітарний хаб для ВПО з Херсонщини » Миколаївський Оглядач


За тісної співпраці Херсонської обласної військової адміністрації та Лазурненської, Скадовської, Чулаківської, Великокопанівської та Бехтерської районних військових адміністрацій Херсонської області у Миколаєві відкрили гуманітарний хаб для внутрішньо переміщених осіб з Херсонщини.

У четвер, 6 червня, ознайомилися з роботою хабу начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін та перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов.

За словами Олександра Прокудіна, окрім психологічної та юридичної допомоги у хабі можна отримати продуктові, гігієнічні та інші набори. Також на його території функціонує дитячий куточок для малечі з Херсонщини, а в планах – відкриття центру зайнятості.

«Станом на травень поточного року кількість офіційно зареєстрованих ВПО з нашого регіону на території Миколаївської області більша, ніж у будь-якій іншій та становить майже 34 тис. осіб. Щодо діяльності хабу – на сьогодні вже зареєстровано 500 сімей на отримання гуманітарної допомоги. Я впевнений, що цей простір стане надійним майданчиком для отримання як необхідної допомоги, так і достовірної інформації щодо новин з Херсонщини», – сказав начальник ХОВА.

Також він висловив вдячність Миколаєву та його керівництву за безперебійну та потужну підтримку херсонців з самого початку повномасштабного вторгнення. Подякував й міжнародним партнерам, з якими дотепер ведуться перемовини щодо подальшої співпраці у напрямку допомоги ВПО.

Своєю чергою Георгій Решетілов наголосив на тому, що допомога херсонцям буде продовжуватися доти, доки в цьому буде потреба.

Миколаїв готовий доєднатися до опрацювання питань, повʼязаних з діяльністю хабу та допомогою людям, які до нього звертаються.

«Нормалізація безпекової ситуації та перемога над агресором – це те, чого ми найбільше прагнемо в умовах сьогодення. Тому я радий, що ми маємо змогу створювати нові можливості для вирішення проблем мешканців Херсонщини», – додав він.

Зазначимо, що відвідати хаб можна з понеділка по пʼятницю з 10:00 до 15:00 год.

Щоб отримати допомогу у Миколаєві, потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/…

Додаткова інформація за телефоном 0 800 330 951, або тут https://t.me/khersonha