У Полтаві побільшає відеокамер автофіксації – Новости Полтавы и области

У Полтаві запрацюють чергові відеокамери автофіксації “Каскад 3”. Патрульні планують запустити їх у вересні.

Як повідомляє “Полтавщина”, таке рішення прийняли під час засідання виконкому міськради.

 

Камери автоматичної фіксації порушень (КАФ) «Каскад 3» мають запрацювати за адресами:

  • вул. Великотирнівська, 19;
  • вул. Героїв АТО, 22;
  • вул. Європейська, 155;
  • вул. Маршала Бірюзова, 32;
  • вул. Південна, 57.

Всього за безпекою дорожнього руху слідкуватиме 8 камер, які поки що працюють у тестовому режимі.

“Рішення виконкому направлять у Київ, в Департамент поліції. Останній зачекає на аналогічні рішення із кількох міст та визначать спільну дату запуску системи. Як нам стало відомо із власних джерел, систему планують запустити вже у вересні. Система «Каскад 3» не підпорядковується Полтавському управлінню поліції, а напряму контролюється Києвом. Поки що невідомо хто саме буде обслуговувати камери”, – йдеться у повідомленні.

 

Система працюватиме так: порушення фіксується в автоматичному режимі й надходить у відділ автофіксації. Патрульний сидить за монітором, дивиться на фотографію авто і перевіряє інформацію. При цьому потрібно проконтролювати, щоб програма правильно прочитала всі букви й цифри. Тоді інспектор підтверджує, що інформація вірна, і одразу після цього автоматично виписується постанова про перевищення швидкості водієм. Дані надходять за місцем реєстрації власника. В електронному вигляді або на поштову адресу. У водія є 15 днів щоби оскаржити постанову у судовому порядку.

«Каскад 3» фіксуватиме не тільки порушення швидкості, а й проїзд на червоне світло.

На сьогодні кілька камер автофіксації у тестовому режимі працюють на трасі Київ — Харків в межах Полтавської області. Точна їх кількість поки невідома. Їх також запустять разом із камерами у Полтаві.

транспорт, відеокамери, фіксакція


Источник