У Полтаві триває акція на підтримку військовополонених

Альона Ягольник10 березня 2024, 13:03

10 березня небайдужі містяни та родини воїнів вийшли на акцію-нагадування про полонених українських захисників з «Азову» та інших бригад.

Полтавці прийшли з плакатами в Корпусний парк, а далі колона рушила під стіни Полтавської міської ради. Вони вимагають повернути з неволі військовополонених.

Учасники акції виголошували гасла: «Свободу захисникам Маріуполя», «Не мовчи – полон вбиває», «Свободу полоненим».

Координаторка акції Тетяна Макеєва говорить, що сьогодні зібралися близько 50 людей, які хочуть привернути увагу до маріупольського гарнізону. Воїни знаходяться в полоні майже 2 роки й потерпають від катувань. Тому мета акції нагадати про захисників та щонайшвидше повернути їх додому.

У лютому в центрі Полтави відбулася акція-нагадування про військовополонених з «Азову» та інших бригад. Тоді люди з плакатами прийшли під стіни Полтавської міської ради. Родини полонених просять повернути воїнів додому. Деякі бійці знаходяться в полоні близько двох років, а їхні долі лишаються невідомими.

Нагадаємо, 4 лютого рідні військовополонених та небайдужі полтавці вийшли з акцією-нагадуванням про полонених воїнів. Учасники акції разом заспівали державний гімн та вшанували пам’ять полеглих під час теракту в Оленівці.

Підтримати акцію прийшла Юлія Патлань разом з родиною. Її племінник Олександр  – оборонець «Азовсталі», який понад 20 місяців перебуває в полоні. Разом з Юлією Патлань до акції долучилися мати захисника, його бабуся та сестра.

Нагадаємо, 8 лютого 100 захисників України повернулися з російського полону. Серед них є 82 оборонці «Азовсталі».

Серед врятованих військовослужбовців цього разу 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.