У Полтаві запрошують на заходи для мам

Аліса Куценко13 квітня 2024, 11:04

Протягом майже місяця полтавки зможуть долучитися до благодійного проєкту «Фестиваль можливостей для мам 2.0».

Як розповіла головна адміністраторка Центру культури та дозвілля Каріна Зуй, фестиваль відбудеться вдруге. Він стартує у вівторок, 16 квітня, з тренінгу «Статеве виховання та сексуальна освіта дітей та молоді в сучасному суспільстві». Його проведе психологиня, тренерка зі статевої та сексуальної грамотності дітей та молоді Ксенія Вишневська.

Також полтавок запрошують на лекції з педіатрії, косметології, роботи у соцмережах, фінансової грамотності, флористики тощо. Передбачені й групові заняття з фітнесу й танців. 

У ЦКД кажуть, що такі зустрічі – це можливість для мам відпочити та перемкнутися, познайомитися та отримати натхнення. Для реєстрації перейдіть за посиланням і оберіть тренінг, який сподобався.

Усі вільні донати за тренінги учасниці перерахують на один з проєктів для потреб військових на краудплатформі «Змісту», а саме – авто Mercedes-Benz Sprinter для зведеного підрозділу ППО військової частини А7044. Військові з січня 2023 року виконую спеціальні завдання з протиповітряного прикриття критичної інфраструктури Полтави та області.

Фінал «Фестивалю можливостей для мам 2.0» відбудеться 12 травня, о 17.00, у ЦКД. Придбати квиток на зустріч з Машою Єфросиніною можна за посиланням. 

Довідки щодо тренінгів за телефоном: 0994496663.