У рівненських школах, де благодійники зробили ремонт вбиралень, учні псують майно, – Кузмічова

Про це розповідає ексзаступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова.

Нагадаємо, у Рівному благодійники взялися ремонтувати санвузли у місцевих навчальних закладах.

Проте Марина Кузмічова каже, що у школах є неприємні випадки, коли учні псують майно, а ремонтувати чи замінити його дирекція закладу просить у підрядника.

"Я дуже сподіваюсь, що у закладах освіти, де ми здійснили ремонт санвузлів, їх підтримуватимуть у належному стані. Я вже чула, що діти викручують ручки у кабінках, скручують крани, ногами рівняють пластикові двері і, на жаль, ніхто не відновлює зіпсуте. Я запрошую батьків до співучасті. Без ваших настанов, діти не берегтимуть майно закладу, де вони навчаються. Ми вклали багато зусиль, щоб ваші діти мали гідні умови, а не такі, які мали ми. Звісно, якщо ваша дитина зробила шкоду, за ваші гроші треба відновити пошкоджене. Заміна зіпсутого коштує не дуже дорого, в порівнянні з усім ремонтом. Зі шкіл, де ми зробили ремонт, підряднику дзвонять  з вимогою замінити скручений змішувач, або ж ту саму ручку, або зіпсуті двері. Благодійна організація не є сервісною службою, яка надає послуги з утримання закладів. Ми не можемо обслуговувати те, що відремонтували. Утримувати у належному стані зроблене – це завдання закладу за підтримки батьків", – висловлюється вона.

Тим часом у рівненському ліцеї №18 вже почали ремонтувати вбиральні.

"Ми розпочали ремонт туалетних кімнат у дванадцятому закладі освіти нашої громади. У трьох санвузлах 18 ліцею, молодшої ланки, вже тривають перетворення. Плюс плануємо капітальний ремонт СВ і душевих біля спортзалу та поточний ремонт усіх інших туалетних кімнат школи", – каже вона. 

Додамо, що ще одна рівненська школа з новими санвузлами. Відтак, ще у жовтні закінчився ремонт санвузлів у рівненському 25-му ліцеї.