У Рівному відкрилась виставка присвячена пам’яті бійців полку «Азов»

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «АЗОВ. ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ».

Вона присвячена пам’яті бійців полку «Азов» з усієї України, які загинули під час оборони Маріуполя та «Азовсталі». Ініціатором та співорганізатором виставки стала ГО «Родина загиблих захисників України "Серце назовні"».     На відкритті були присутні батьки загиблих.

«Кожен, хто загинув, – не просто наш Герой, ці люди – приклад, на якому ми маємо виховувати наших дітей. Тому даю доручення профільному департаменту розіслати запрошення до навчальних закладів, щоб якомога більше юнаків та дівчат відвідали цю виставку», – зауважив Олександр Коваль, який побував на відкритті.

На виставці представлено 217 портретів загиблих Героїв, з них 3 – уродженці Рівненщини. Костянтин Друзь та Віталій Семчук із Рівного, Ігор Усачов – з селища Рокитне.  

«Служив в «Азові» з 2017 року. Відразу після закінчення коледжу записався добровольцем. Сказав, що воюватиме і за себе, і за брата. Пішов саме в «Азов», тому що вважав їх найкращими. Він був теплою, домашньою дитиною, ніжний, лагідний. Навіть не знаю, де це в нього взялося. Ніхто не міг подумати, що він піде до війська», – поділилася мама Віталія Семчука.

Виставка експонуватиметься до 21 лютого.