У Славуті невідомі прямо поблизу міського пляжу ловили сіткою рибу —Хмельнитчина

23 квітня о 18:00 год в річці Богушівка, поблизу міського пляжу Славути, було виявлено незаконний засіб вилову риби — риболовну сітку, що була встановлена невідомою особою. Сітку було вилучено та знищено.

Також були виявлені декілька мертвих рибин з явними ознаками пошкодження методом багріння за допомогою так званих «драчів».

Міська муніципальна інспекція спільно з працівниками КУ «Славутська міська рятувально-водолазна служба» регулярно здійснює огляд прибережної смуги річки задля запобігання порушень під час проходження нересту водних біоресурсів.

Вкотре нагадуємо: відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства забороняється лов водних біоресурсів із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань. А також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм.

Шановні славутчани, якщо ви стали свідком незаконного вилову риби, просимо повідомити про це правоохоронні органи за номером 102.

Відділ муніципальної інспекції Славутського МВК.