У Запоріжжі відбудеться глобальний Міжнародний ІТ-Форум 2019 || Новости Николаева

Дрони, блокчейни, держава в смартфоні та штучний інтелект – це та багато більше на International IT Forum 2019
Цьогорічний слоган Форуму – “Обмеження тільки у нас в голові” (Limits are only inside – англ.), а його головне завдання, за словами організаторів, – поєднати різні цільові групи заради нової якості життя через впровадження новітніх технологій.
 
З самого ранку й до вечора організатори та партнери Форуму пропонують для гостей заходу насичену візуальну й аудіальну теоретичну та практичну інформацію й локації за такими напрямками, як “Робототехніка”, “Дрони”, “VR та AR”, “Софт рішення для бізнесу”, “3Д принтери”, “Штучний інтелект”, “Інноваційні розробки”.
Само собою, найзахоплюючою обіцяє бути найголовніша локація — лекторій з головними спікерами з числа провідних вітчизняних й іноземних профільних “метрів” з тематичних комерційних і з державних організацій, такі як Артур Гарслян, Андрій Федорів, Ноель ЛаЧаріте (Noelle LaCharite), Михайло Федоров, Леонід Хацкевич й інші.
 
Говоритимуть спікери та спікерки про власний позитивний і негативний досвід на такі теми, як “розумні міста”, штучний інтелект, запровадження електронного голосування на виборах, “держава в смартфоні”, просування бізнес-стартапів у сфері ІТ, існуючі й новітні операційні системи.
Як і попередні роки, гостями заходу стануть представники державного та комерційного сектору різного рівня, профільні аматори та громадські діячі, студенти дотичних спеціальностей та розробники відповідних ресурсів.
 
Стартує ІТ-Форум 27 вересня о 09:00 у запорізькому виставковому комплексі “Козак Палац”, а вартість квитків варіюється від 100 до 1000 гривень.
 
SPEAKERS ZONE PLUS (1.000₴):
– церемонія відкриття Форуму;
– вільний доступ на панельну дискусію “Цифроове майбутнє”;
– вільний доступ у Speakers Zone; – вільний доступ у Expo Zone;
– coffee zone; – food zone;
– зона відпочинку;
– фотозона
 
SPEAKERS ZONE (500₴):
– церемонія відкриття Форуму;
– вільний доступ у Speakers Zone;
– вільний доступ у Expo Zone;
– coffee zone; – food zone;
– зона відпочинку;
– фотозона
 
EXPO ZONE (100₴):
– робототехніка;
– VR та доповнена реальність;
– дрони;
– 3D принтери;
– SMART технології;
– coffee zone;
– зона відпочинку;
– фотозона;
– food zone
 
Організатором проекту “International IT Forum” є група компаній “Global Genesis” на чолі з Артуром Гарсляном, а цьогорічний Патрон Форуму — Офіс Президента України.
У 2018 році ІТ-Форум зібрав понад 3000 гостей та майже півсотні великих тематичних локацій.
 

 
Кореспондент – Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями
 
Почитать другие


Источник