Ухвалили рішення про примусову депортацію: з Івано-Франківщини видворять сімох іноземців

У травні цього року щодо сімох іноземців-правопорушників — громадян Туркменістану, Алжиру, Польщі, Узбекистану, США, Азербайджану та Сербії — ухвалили рішення про примусове повернення до країн походження чи в треті країни.

Про це повідомили в міграційній службі Івано-Франківської області, розповідає Фіртка.

Внаслідок стягнутих з правопорушників штрафів до державного бюджету спрямували майже 53 тисячі гривень, а іноземців зобов’язали у визначений термін покинути територію України.

Зокрема, у результаті комплексних заходів, міграційна служба Івано-Франківської області притягнула до адміністративної відповідальності ще 16 іноземців, які знехтували встановленим порядком реєстрації, порушили термін перебування в Україні або проживали в нашій країні за документами, строк дії яких закінчився.

“Для посилення своєї спроможності та контролю за додержанням законодавства відповідно до вимог воєнного часу здійснюють цілеспрямовані профілактичні заходи.

У полі уваги працівників міграційної служби місця та заклади можливого перебування правопорушників-іноземців, відпрацьовуються готельно-розважальні заклади, туристині та відпочинкові зони”, — вказують в міграційній службі Івано-Франківської області.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Вилучили контрафактної побутової хімії на 1,5 мільйона гривень: поліцейські Прикарпаття ліквідували підпільний цех

В Івано-Франківську зупинили водія з ознаками сп’яніння, який мав при собі наркотики

“Забув, де припаркував своє авто”: в Івано-Франківську поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка за хибний виклик