Українська зірка порно опублікувала нову зйомку | Шоубизнес

  Українська зірка порно опублікувала нову зйомкуadmin

Українська порноакторка та модель Мая Коноваленко на псевдо Ненсі Ейс поділилась з прихильниками кадрами з нової фотосесії.

Зірка позувала оголеною. Груди прикрила руками. Крім цього знялась у прозорій білизні рожевого кольору, яка підкреслила її пружний прес. Образ доповнила балетною пачкою і пуантами.

Ненсі Ейс знімається здебільшого у “соло” та лесбійському порно. У гетеро-сценах знімається виключно зі своїм чоловіком, Мартіном Стайном. Станом на 2023 рік модель знялась у більш ніж 370 порнофільмах.

Крім цього, Ненсі знялась у фотосесії до книжки “15” відомого українського арт-ню фотографа Руслана Лобанова. Новий фотоальбом присвячений 15-ти рокам його кар’єри.

До початку кар’єри порноакторки працювала продавчинею, нянею і кондукторкою в автобусі. Оголеною вперше знялася у 18 років, а кар’єру в індустрії для дорослих почала в 2014 році.

На початку повномасштабного вторгнення РФ Коноваленко публічно підтримала Україну та сказала, що зі своєї сторони буде “фінансово підтримувати українську армію та молитися”.

Залишити відповідь