Український режисер Артем Шапіренко зняв кліп для Tyla Yaweh та Кріса Брауна

Український режисер Артем Шапіренко (Shapxo) зняв кліп для американських реперів Tyla Yaweh та Кріса Брауна

Нова відеоробота молодого режисера на трек City Of Dreams виглядає футуристично й дуже стильно. Артем використовував 3D-сканування для ефектного візуального наративу.

«Мені було дуже весело погратися з техніками, які я ніколи раніше не використовував. У одній зі сцен я хотів стерти людей із цифрового простору, щоб повернути їх до реального життя, тому ми сканували людей у 3D на знімальному майданчику.

Кожен персонаж залишався нерухомим, поки камера знімала їх навколо протягом п’яти хвилин. Це дозволило нам пізніше перетворити їх на фотограмметричні скани, а потім трансформувати у 3D-моделі хмар із точок у Unreal Engine і стерти їх на тисячі маленьких частинок», — розповідає Артем Шапіренко.

Кліп знімали протягом двох днів у Лос-Анджелесі. Також над кліпом працювала частина української команди, зокрема монтажер Микита Берег

Трек City Of Dreams записаний Tyla Yaweh спільно з горезвісним репером Крісом Брауном. У 2009 році артист постав перед судом за побиття Ріанни, його тодішньої дівчини. У 2022 році проти Брауна подали судовий позов, який швидко зупинився. У ньому виконавця звинувачували у зґвалтуванні.