Упродовж минулого тижня надзвичайники 80 разів залучались до ліквідації надзвичайної ситуації, надзвичайних подій, пожеж та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та Чернігівщіни

Упродовж минулого тижня (з 26.07.2021 по 02.08.2021) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 188 чоловік особового складу та 64 одиниці спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 50 пожеж, із яких 1 – на об’єкті, 19 – у житловому секторі громадян, 5 – на транспорті, 21 – в природних екологічних системах та 3 інші. На жаль, у вогні загинула одна особа, ще одну врятовано.

На водних об’єктах області потонуло 7 чоловік. Для підняття на поверхню тіл загиблих три рази залучались підрозділи ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Також фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до дій за призначенням. Знищено 45 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни: 25 авіаційних бомб АБ-2,5 кг, 6 авіаційних бомб АБ-5 кг, 2 авіаційні бомби АБ-25 кг, 1 авіаційну бомбу АБ-10 кг, 5 артилерійських снарядів калібром 152 мм, 1 артилерійський снаряд калібром 82 мм, 3 артилерійські снаряди калібром 122 мм, 2 артилерійські снаряди калібром  45 мм

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 21 раз залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області