Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 93 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та Чернігівщіни

Упродовж минулого тижня (з 16.08 по 23.08.2021) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 215 чоловік особового складу та 65 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 70 пожеж, 17 із яких виникли в житловому секторі громадян, 50 – у природних екологічних системах та 3 інші. На щастя, загиблих та травмованих немає.

Надзвичайники один раз залучалися для проведення робіт із деблокування тіла загиблого водія на місці ДТП.

Також, фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, виявлених у Чернігівському районі (3 рази), Ніжинському районі (2 рази) та Новгород-Сіверському (1 раз). У встановленому порядку знищено 6 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, а саме: 4 артилерійські снаряди калібром 76, 125 та 152 мм, мінометну міну калібром 82 мм та протитанкову міну ТМ-42.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 15 разів залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.