Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 8 пожеж – Новини Чернігова та Чернігівщіни

За минулу добу підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 8 пожеж, з яких 1 виникла на об’єкті, 3 у житловому секторі громадян та 4 в природних екологічних системах Причинами загорянь послужило коротке замикання електромережі та необережне поводження з вогнем. Пошкоджено 4 будівлі. Вогнем пройдено понад 3 га.  

Незважаючи на чисельні заклики рятувальників ДСНС через наявні засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Чернігівщині виникло 1484 пожежі, з них 607 в природних екологічних системах. У вогні загинуло 57 осіб, ще 27 травмовано.

У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини звертаються до громадян з проханням дотримуватися заходів пожежної безпеки. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню. Слідкуйте за справністю електричних мереж, не перевантажуйте їх. Не залишайте вогонь без нагляду, в жодному разі не допускайте паління у помешканнях, ретельно гасить недопалки й сірники.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області