За дрифт хочуть карати штрафами до 17 тисяч грн | та області |

В Україні планують запровадити нове суворе покарання для дрифтерів. Штрафи для порушників у деяких випадках сягатимуть аж 17 тисяч гривень. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

До Верховної Ради внесли законопроєкт №9642, який передбачає штрафи для водіїв, які дрифтують. Під дрифтуванням автори законопроєкту розуміють навмисне вчинення на автівці маневрів, що спричиняють занесення осі транспортного засобу під час повороту на максимально можливій швидкості.

Автори законопроєкту пропонують карати таких порушників штрафом у 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на сьогодні становить 8500 гривень. У разі повторного порушення протягом року сума штрафу може сягнути 17 000 гривень.

Ініціатори законодавчих змін мотивують свою пропозицію стрімким зростанням кількості ДТП за участю дрифтерів. Небезпечне водіння таких осіб не лише порушує громадський спокій, але й несе пряму загрозу життю та здоров’ю інших учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, раніше ми називали ознаки «проблемних» авто, які підкажуть, що машину не треба купувати. А ще ми давали поради, як захистити авто від сонця.