За два місяці поліція Прикарпаття здійснила понад 1 200 виїздів щодо домашнього насильства

Домашнє насильство – це не лише про ляпаси та побої. Це й психологічне насильство (приниження та образи), й економічне насильство (позбавлення житла, їжі, одягу тощо), що вчиняється умисно, систематично, та має великі наслідки для здоров’я постраждалої особи. Про це пише Фіртка з посиланням на поліцію в області. На сьогодні домашнє насильство – один із найбільш поширених викликів сьогодення. Від початку року івано-франківські поліцейські здійснили 1 280 виїздів на повідомлення щодо домашнього насильства. До адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статті, невиконання термінового забороненого припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) притягнуло 580 кривдників, винесено 776 термінових заборонних приписів, задокументовано 38 кримінальних правопорушень за ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

“Поліція Івано-Франківщини звертається до громадян з проханням не замовчувати факти домашнього насильства! Якщо ви стали жертвою насильства або вам відома інформація про особу, стосовно якої вчиняється домашнє насильство – не зволікайте, не замовчуйте, інформуйте поліцію за номером 102. Це може врятувати життя! Зупинимо насильство разом!”, – наголошують в дописі.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Жертвою може стати будь-хто: що таке булінг та як йому протистояти