За вчинення домашнього насильства одесит сяде до в’язниці | Надзвичайні події Одесса та область

Житель Київського району Одеси неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення домашнього насильства. У стані алкогольного сп’яніння чоловік лаявся, принижував, ображав та штовхав дружину у присутності спільних сина й доньки віком 9-ти та 10-ти років.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Відносно домашнього тирана поліцейські неодноразово складали адміністративні матеріали за домашнє насильство, а також застосовували терміновий заборонний припис, яким на деякий час відсторонювали від сім’ї. Суд накладав стягнення у вигляді штрафу на правопорушника, а поліцейські попереджали останнього про можливу кримінальну відповідальність, якщо він не змінить свою поведінку.

Після отримання чергового звернення жінки щодо агресії чоловіка слідчі розпочали провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України, якою кваліфікується систематичне домашнє насильство.

Хлопчика та дівчинку, які стали свідками протиправної поведінки батька, було опитано за участю спеціалістів психологів «Центру захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі слідства та правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства» за моделлю «Барнахус», в результаті чого їх було визнано потерпілими від домашнього насильства.

Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.