Захистимо своїх: родина одеського «лицаря Зимового походу» після атаки рашистів на місто залишилася без житла — Одеса

Тільки з 20 квітня внаслідок рашистських атак на Одесу було пошкоджено понад 100 будинків мирних жителів Одеси, декілька з них зруйновано. Цього тижня зазнав значних пошкоджень від обстрілу й будинок, в якому мешкала сім'я Тараса Шуцмана – мужнього молодого офіцера, який у складі одеської 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу боронив Херсонщину, а зараз воює на Бахмутському напрямку.

Про це написала одеська журналістка Євгенія Генова у Facebook.

Зараз Тарас воює на Бахмутському напрямку. А у 2022 році боронив Олександрівку на Херсонщині. Тоді 23 дні 94 військових тримали кругову оборону проти величезної ворожої сили, яка намагалася пройти через село на Миколаїв. Вдячні мешканці села навіть просили Президента надати йому звання Героя України.

Одеська квартира, де знаходилися дружина та дитина Тараса, разом з майном днями була вщент зруйнована внаслідок ворожої атаки. Саме тому родина мужнього офіцера потребує на допомогу.

Дивом стіна будівлі, біля якої у ліжку спали дружина Тараса та маленький син Максим, встояла. Обоє зазнали поранень склом, але, на щастя, обійшлося без серйозних поранень. Квартира вщент зруйнована, фактично знищено все майно родини, включно з дитячим візочком і речами. Зараз родина Тараса дуже потребує нашої допомоги. Прошу поширити і долучитися до збору для підтримки родини Тараса – повідомила Євгенія Генова.