Заклади Києва створили організацію захисту електронної сцени

Київські клуби та промоутери створили організацію UNight, яка захищатиме права та інтереси електронної сцени та її представників.

Місією UNight є відстоювання прав осередку нічного життя столиці: закладів та їх працівників, промоутерів, артистів та відвідувачів. Таким чином організація хоче створити умови для безпечного та позитивного нічного життя Києва. 

Серед членів — («клуб на Кирилівській»), Keller, громадська організація «Мистецтво — зброя», бар Sloi, онлайн-проєкт «Партія рейверів» та бар HVLV.

View this post on Instagram

A post shared by UNight (@unight.kyiv)

«Ми UNIGHT — обʼєднання бізнесів і культурних інституцій столичної електронної сцени, якому важливо захищати права та інтереси всіх учасників цієї культурної ніші. Ми визначаємо нашу діяльність як важливе культурне явище в українській спільноті та бажаємо розвиватись на рівних умовах з іншими субʼєктами культури. 

Наша місія — це безпечніше нічне життя, побудоване на принципах сталого розвитку та взаємодії між локаціями, містом і місцевими громадами. В основі цієї ідеї лежать наші головні цінності як спільноти: чесність, сталість, інклюзивність, довіра, соціальна відповідальність, розвиток сучасної культури та відкритість», — зазначається у заяві UNight.

До UNight можуть доєднатись й інші бари, заклади культури та музичні організатори, заповнивши форму на сайті.