Законопроект про мобілізацію підтримали п’ятеро з 12-ти депутатів від Одещини – Новини Одеської області

Сьогодні, 7 лютого 2024 року, законопроект №10449 про посиленння мобілізаційних заходів в Україні, поданий Кабінетом міністрів, Верховна Рада підтримала в першому читанні.

Згідно пофракційних результатів голосування, найбільше голосів підтримки законопроекту надала партія «Слуга народу».

Так, серед депутатів-«слуг» від Одеського регіону «за» проголосували: Сергій Колебошин, Олексій Леонов, Степан Чернявський, Іван Шинкаренко.

У свою чергу, утримався Олег Колєв, не голосував Олександр Ткаченко, а нардеп та дружина голови Одеської обласної ради Юлія Діденко вирішила в цей день в парламенті взагалі не з’являтись.

Колишній «слуга», обраний в Київському районі Одеси, а нині представник групи «Відновлення України» — Артем Дмитрук не голосував.

Проти виступив член «Солідарності» Олексій Гончаренко. На відміну, до речі, від голови політсили Петра Порошенка, котрий вирішив утриматись. Вочевидь, така позиція Гончаренка пов’язана з його власним законопроектом про мобілізацію, за прийняття якого він сьогодні агітував в стінах ВР.

Відсутнім на голосуванні був також екс-голова Одеської обласної організації ОПЗЖ Микола Скорик. Проте його колеги по партії на чолі з Юрієм Бойко, який напередодні активно критикував законопроект, дали на підтримку документу 17 голосів.

Ще один нардеп — багаторічний представник Бесарабії у Верховній Раді Антон Кіссе, який зараз входить до групи «Довіра», теж проголосував «за».

Член фракції «За майбутнє», представник Ізмаїльщини Анатолій Урбанський був відсутнім.

До речі, цікаво себе повели народні обранці, які у різний час мали прямий стосунок до Одеського регіону.

Так, колишня віце-губернаторка, а зараз член фракції «Голос» Соломія Бобровська до Ради сьогодні не приїхала. Так само вчинив і екс-голова Одеської ОГА Ігор Палиця.

А ось колишній голова Комінтернівської РДА, а нині — нардеп від «цієї ж партії»Слуги народу» Дмитро Наталуха жорстку мобілізацію підтримав. І навіть неодноразово коментував законопроект у ЗМІ.

**

ЗАКОНОПРОЕКТ О МОБИЛИЗАЦИИ ПОДДЕРЖАЛИ ШЕСТЕРО ИЗ 14 ДЕПУТАТОВ ОТ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

Сегодня, 7 февраля 2024 года, законопроект №10449 об усилении мобилизационных мер в Украине, поданный Кабинетом министров, Верховная Рада поддержала в первом чтении.

Согласно пофракционным результатам голосования, больше голосов поддержки законопроекта предоставила партия «Слуга народа».

Среди депутатов-«слуг» от Одесского региона «за» проголосовали: Сергей Колебошин, Алексей Леонов, Степан Чернявский, Иван Шинкаренко.

В свою очередь, воздержался Олег Колев, не голосовал Александр Ткаченко, а нардеп и супруга главы Одесского областного совета Юлия Диденко решила в этот день в парламенте вообще не появляться.

Бывший «слуга», избранный в Киевском районе Одессы, а ныне представитель группы «Восстановление Украины» Артем Дмитрук не голосовал.

Против выступил член «Солидарности» Алексей Гончаренко. В отличие, кстати, от председателя политсилы Петра Порошенко, решившего воздержаться. Очевидно, что такая позиция Гончаренко связана с его собственным законопроектом о мобилизации, за принятие которого он сегодня агитировал в стенах ВР.

Отсутствовал на голосовании экс-глава Одесской областной организации ОПЗЖ Николай Скорик. Однако его коллеги по партии во главе с Юрием Бойко, который накануне активно критиковал законопроект, предоставили в поддержку документа 17 голосов.

Еще один нардеп — многолетний представитель Бессарабии в Верховной Раде Антон Киссе, который сейчас входит в группу Доверия, тоже проголосовал за.

Член фракции «За будущее», представитель Измаильщины Анатолий Урбанский отсутствовал.

Кстати, интересно повели себя народные избранники, которые в разное время имели прямое отношение к Одесскому региону.

Да, бывшая вице-губернатор, а сейчас член фракции «Голос» Соломия Бобровская в Раду сегодня не приехала. Так же поступил и экс-глава Одесской ОГА Игорь Палица.

А вот бывший глава Коминтерновской РГА, а ныне — нардеп от этой же партии «Слуги народа» Дмитрий Наталуха жесткую мобилизацию поддержал. И даже не раз комментировал законопроект в СМИ.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект Кабміну про мобілізацію