Законопроєкт про мобілізацію: обмежити особу в праві керування автомобілем не зможуть лише у двох випадках

У нормі законопроєкту про мобілізацію про заборону керування транспортними засобами на вимогу ТЦК є два винятки. Комітет національної безпеки та оборони підготував остаточний варіант мобілізаційного законопроєкту до другого читання.

Згідно з документом, у нормі законопроєкту про мобілізацію про заборону керування транспортними засобами на вимогу ТЦК є два винятки, пише Фіртка.

Тимчасове обмеження особи у праві керування транспортними засобами не може бути застосовано в разі:

  • якщо встановлення такого обмеження позбавляє особу основного законного джерела засобів для існування;
  • використання особою транспортного засобу у зв’язку з інвалідністю чи перебуванням на його утриманні особи з інвалідністю I, II групи, визнаної в установленому порядку, або дитини з інвалідністю»;

Це стосується тимчасового обмеження фізичної особи у праві керування транспортними засобами – на строк до виконання такою особою вимоги територіального центру комплектування та соціальної підтримки про виконання обов’язку (обов’язків) військовозобов’язаним, резервістом.

Як повідомлялося, із мобілізаційного законопроєкту №10449, який готується до другого читання, прибрали норму про демобілізацію. Раніше планувалося встановити граничний термін – 36 місяців служби до демобілізації.

Це підтвердив народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Олександр Федієнко.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Пошуки зниклих безвісти українських бійців: що варто знати прикарпатцям, аби не нашкодити