Замість адрес «наркосайтів» – мотивуючі написи: ювенальні поліцейські разом з підлітками замалювали написи щодо розповсюдження наркотиків » Миколаївський Оглядач


За допомогою балончиків із різнокольоровою фарбою учасники акції знищували об’яви, розміщені на фасадах будинків одного з мікрорайонів Миколаєва.

Інспектори ювенальної превенції Миколаївського районного управління поліції спільно з патрульною поліцією, представниками управління молодіжної політики, клубу змішаних бойових мистецтв ММА, громадською організацією «Друге дихання» та вихованцями інтернату провели акцію із замальовування написів із рекламою магазинів, де можна придбати наркотичні засоби.

Під час заходу поліцейські поспілкувалися із підлітками про шкоду наркотиків, розповіли про негативний вплив психотропних речовин на фізичне та психічне здоров’я, а також нагадали яка відповідальність передбачена за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів.

Крім того, правоохоронці поспілкувалися з вихованцями інтернату про методи подолання стресових ситуацій, торкнулися теми толерантного спілкування з однолітками і дорослими. Ювенальні поліцейські постійно проводять заходи щодо запобігання та протидії вживання молоддю наркотиків та популяризації здорового способу життя.

Відділ комунікації поліції Миколаївської поліції