Заплатила 130 тис грн щоб отримати подарунок від онлайн-залицяльника —Хмельнитчина

Онлайн-залицяльник виявився шахраєм: поліцейські закликають громадян бути пильними під час знайомств в інтернеті. Жителька Шепетівського району втратила 130 тисяч гривень, повіривши псевдошанувальнику.

Подарунок з доставкою – афера, яка діє вже багато років. Здебільшого у неї потрапляють жінки, які зав’язують онлайн-знайомства.

Так, днями до поліції звернулась потерпіла, яка стала жертвою саме цього виду шахрайства. Жінка розповіла, що отримала повідомлення в месенджері нібито від чоловіка-іноземця.

Під час переписки він освідчився жінці в коханні та обіцяв різноманітні подарунки, а за деякий час повідомив, що підготував та вже відправив посилку з прикрасами, грошима та іншими цінними речами.

Незабаром жінка отримала повідомлення нібито з міжнародної служби доставки. У ньому йшлося про необхідність сплати мита за доставку посилки. Тож потерпіла переказала декількома платежами усі свої заощадження – 130 тисяч гривень. Втім, очікуваної посилки так і не отримала, а зв’язок з залицяльником перервався.

За даним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження та працюють над пошуком зловмисників.

Правоохоронці застерігають: онлайн-знайомства можуть виявитися шахрайською пасткою. Тому не переказуйте кошти на невідомі рахунки та завжди пам’ятайте про можливі ризики.

Шепетівське районне управління поліції