Запорізький АШАН проінспектували гості з Києва та Франції || Общественные новости

Нові знання від французських колег для українського ритейлу
17 липня 2019 року до запорізького гіпер-маркету “АШАН” завітали особливі гості. З новими “розкладками”, трендами, новинками та цікавими корисними знаннями з місцевими співробітниками вищої та середньої ланки поділилися представники київського та французського офісів. Іноземні гості на практиці викладали свої думки а наробітки як особисто, так і через перекладачів.
 
Основний наголос був на дотримання магазинами цієї мережі строків придатності товарів, їхня викладка на вітринах та взаємовигідна співпраця з українськими та зарубіжними брендами.
 
– І хоча торгівля як така, майже однакова, але час-від-часу від такого спілкування можна отримати якісь цікаві лайфхаки, або, ж, навіть, поділитись власними, які, в подальшому, полегшать роботу всім іншим магазинам “АШАН” – ділиться Тетяна.
 
Що цікаво, – запорізький гіпермаркет “АШАН” вже зовсім скоро святкуватиме чергову річницю своєї вдалої роботи, а також нещодавно запустив власну бонусну систему накопичувального характеру, бонуси з якої можна використовувати для оплати подальших покупок.
 
Корреспондент – Валерія Котенко
 
Поделиться с друзьями
 
Почитать другие


Источник