Засудили бандитів, які в центрі Одеси пограбували інкасаторів | Надзвичайні події Одесса та область

Суд визнав винними організатора та 4 членів озброєної банди у вчиненні серії розбійних нападів на банківські установи в Одесі.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

У березні 2020 року лідер озброєного угруповання разом з членами банди готувались до вчинення нападу на банк: озброїлись вогнепальною зброєю, радіостанціями та радіолокаційним обладнанням, в’язаними масками та іншими предметами, заздалегідь заготовленими для використання їх під час розбійного нападу.

Однак довести свій злочинний план до кінця члени озброєної організованої банди не змогли, оскільки були викриті та затримані правоохоронцями.

У ході проведення обшуків у транспортних засобах, на яких переміщувались засуджені, вилучено значну кількість зброї та набоїв до неї, предмети для маскування, рукавички, автомобільні номерні знаки та інші речові докази.

Також доведено, що у вересні 2018 року зловмисники скоїли розбійний напад на інкасаторів та заволоділи понад 3,3 млн гривень.

Суд призначив організатору та одному із спільників покарання у виді 11 років позбавлення волі, іншим трьом учасникам банди – 9 років позбавлення волі, з конфіскацією особистого майна.

Крім того, застосовано спеціальну конфіскацію до знарядь вчинення злочинів (автомобілів, зброї, бронежилетів тощо) в дохід держави, передавши на потреби ЗСУ.