Завтра в Одесі будуть посилені заходи безпеки | Південний Кур’єр

10 квітня, у день визволення Одеси від німецько-румунської окупації під час Другої світової війни, у місті будуть посилені заходи безпеки – через можливість проросійських провокацій.

Правоохоронці завтра, 10 квітня, патрулюватимуть вулиці, громадські та пам’ятні місця, присвячені Другій світовій війні, дбатимуть про публічну безпеку і порядок в Одесі.

Меморіали на честь визволителів Одеси та прилегла до них територія будуть перевірені працівниками управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області на наявність вибухових пристроїв та речовин. Після цього вхід до них здійснюватиметься через пропускні пункти, аби не допустити осіб з речами і предметами, які можуть спричинити шкоду життю та здоров’ю громадян. Також зауважимо, що тимчасово буде обмежено рух громадського транспорту біля Алеї Слави. Зокрема, з 6-ї до 20-ї години 10 квітня будуть перенесені кінцеві зупинки міських автобусних маршрутів загального користування №  203 та 233 з центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка в район перетину Лідерсовського бульвару та вулиці Базарної (кінцева зупинка тролейбусного маршруту № 3).

– Щодня, безперестану, міста та села України, у тому числі Одеса, відчувають на собі збройну агресію росії. Ймовірність нанесення повітряних ударів у знакову для одеситів дату теж висока. Тому у цей історичний день, віддаючи шану подвигу Героям, які боронили рідну землю від нацистських окупантів, закликаємо не втрачати пильність, дотримуватися заходів безпеки, уникати скупчень біля пам’ятних місць і реагувати на сигнали повітряної тривоги, – звернувся до жителів та гостей міста заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Денис Захарченко.

Також полковник поліції закликав з розумінням поставитися до превентивних заходів, що будуть вжиті поліцейськими, адже вони заради безпеки, збереження спокою, здоров’я та життя громадян.