Зірка «Друзів», Кортні Кокс, заявила про шкоду філерів | Шоубизнес

  Зірка «Друзів», Кортні Кокс, заявила про шкоду філерівadmin

Кортні Кокс висловилася про використання уколів краси. Зірка зазначила, що пошкодувала про те, що була залежною від походів до косметолога. Її близька подруга, Дженніфер Еністон, також заявила, що на неї сильно вплинула громадська думка. Вона була під тиском кіноіндустрії Голлівуду. Це тривало кілька років. Кортні не усвідомлювала, наскільки це шкодить їй, вона помічала лише найменші зморшки:

“Мій найбільший жаль про красу – це філери. У цій індустрії потрібно прикладати так багато зусиль, щоб виглядати молодо, що як тільки ви починаєте старіти, це стає чимось на кшталт ефекту доміно. Ви продовжуєте робити більше. Для решти світу ваше обличчя так явно змінюється, але не для вас – ви проходите лише одну процедуру за раз, тому не помічаєте. Це була марна трата часу, і я хотіла б, щоб я не піддавалася тиску, пов’язаному з цим”, — висловилася Кокс.

Кортні зізналася, що була одержима ідеєю молодості. Вона не могла прийняти те, що старіє:

“Я роками намагалася зберегти цю молодість. І я не розуміла, що, чорт забирай, я дійсно виглядаю дуже дивно після ін’єкцій і того, що роблю зі своїм обличчям. Зараз я б ніколи не почала цього робити”, — повідомила актриса.

Кортні змогла зупинитися. У цьому їй допомогли друзі, які казали, що вона перестала бути схожою на себе:

“Я зрозуміла, що збожеволіла. Люди почали говорити мені про це. Настав день, коли ти розумієш, про що говорили твої друзі. Настав період, коли я подумала: “Я мушу зупинитися. Це просто безумство”, – зазначила Кокс.