Зірка “Голосу Країни” ERISH присвятила пісню лікарці, що загинула під час російського теракту в центрі Києва

ERISH

Молода співачка ERISH, яка розтопила серця журі в новому випуску “Голосу країни” не змогла втримати своє від болю і випустила пісню в пам’ять про загиблих від російських ракет десятого жовтня

25-річна співачка ERISH (справжнє ім’я – Ірина Барилюк) зі Львова запам’яталася цілій країні проникливим виконанням пісні “Нестримна течія” Володимира Івасюка в крайньому випуску проекту “Голос країни”. І хоча зірковому журі не вдалося розчути всю силу вокалу дівчини за обмежений час – талант, харизма і зворушлива історія ERISH переконали Олександру Заріцьку з гурту KAZKA та народного тренера Андрія Мацолу дати їй другий шанс.

“Як людині, як українцю, мені хочеться, аби ви йшли далі” – відверто зізнався і Святослав Вакарчук.

 

Вакарчук про ERISH

                                                                                Ірина Барилюк – “Нестримна течія” – вибір наосліп – Голос країни 12
                                                                                                                     Youtube-канал “Голос країни”

Як відомо, сліпі прослуховування проекту “Голос країни” були відзняті до початку повномасштабної війни, відтак з наступом росії Ірині довелося евакуюватися закордон. Втім ERISH продовжує свою музичну місію – співачка навчає українських дітей вокалу онлайн і її маленькі вихованці вже стали лауреатами численних міжнародних премій.

Днями артистка презентувала зворушливу відеороботу на авторську пісню “Вільна моя Україна”, яку присвятила загиблим українцям під час страшного ракетного терору росіян десятого жовтня.

“Серце артиста плаче нотами. У мене не вистачає болю і сліз, аби осягнути страшні втрати українського народу в цій кривавій війні. Моя пісня – крик душі і найсокровенніша молитва за нашу перемогу” – коментує прем’єру ERISH


Відеорядом емоційному зверненню співачки до України стали драматичні кадри руйнації, болю і страждань, котрі на рідні землі принесла кривава війна.

 

ERISH про війну
                       

   ERISH – “Вільна моя, Україна” (Official Music Video)
          YouTube канал “E R I S H”

Останньою краплею для ERISH став страшний теракт 10 жовтня, що вкотре сколихнув цілий світ цинічною жорстокістю росіян. Одна з 83 ракет, які росія випустила по містах України цього дня в самому серці Києву вбила Оксану Леонтьєву – провідну лікарку-гематологиню столичного “Охматдиту”.

Все своє життя Оксана рятувала діток з раком крові і в той злощасний ранок також поспішала зберегти чиєсь зовсім юне життя. Втім, на жаль, віддала за це своє власне. П’ятирічний син Оксани залишився сиротою, його батько помер рік тому.

Оксана Леонтьєва

                    Оксана Леонтьєва. Фото: instagram @ohmatdyt 

 

В пам’ять про сміливу та самовіддану Леонтьєву, що присвятила життя служінню майбутньому України, ERISH акапельно виконала свою нову пісню “Вільна моя Україна” на одному з місцевих дитячих майданчиків європейського міста. Як дві краплі схожому на той, поруч з яким розірвалася ракета, що вбила відому лікарку. 

https://www.instagram.com/p/CjsS5n2pId-/

“Я не можу повернути Оксану. Та я можу зробити все, що в моїх силах, аби про її святу місію та її жертовність не забували. На таких самих майданчиках зараз грають діти, яким Оксана повернула життя. І знову гратиме її рідний син. Тільки тепер без мами. Я присвячую цю пісню їй і мрію, аби жоден українець більше не загинув від страшних пазурів війни” – не стримує сліз ERISH

КЛІП ERISH – “ВІЛЬНА МОЯ УКРАЇНО”: https://youtu.be/8iypv53B6-s

Вільна моя, Україно