Зручний туалет і комфортні салони: в “Укрзалізниці” планують оновити пасажирські вагони (ФОТО) | Последние новости Черкасс за сегодня

30 серпня 2021, 21:18

Фото Валерія Мироненка

Днями “Укрзалізниця” презентувала оновлений вагон рухомого пасажирського складу. На нього запросили охочих фахівців та “фанатів” залізничних подорожей. На презентації був і черкащанин Валерій Мироненко.

За словами керівництва “УЗ”, оновлення усіх вагонів має відбутися протягом найближчих двох років.

Демонстрували майбутні зміни на прикладі міжрегіонального пасажирського дизель-потягу ДПКр-3. Він призначений для забезпечення регіональних перевезень пасажирів з і швидкістю до 140 км/год. Термін служби оновлених вагонів сягає 40 років, у ньому буде наявний телескопічний пандус і регульовані крісла з опціями (спинка з регулюванням нахилу, столики, розетки та ручки тощо).

Фото Валерія Мироненка

Обіцяне освітлення у вагонах – енергозберігаючі світлодіодні світильники. І в модернізованих вагонах навіть забезпечили автоматичну систему кондиціонування.

Валерій Мироненко зазначив, що окрім оновлень кабіни машиніста на пасажирів чекають справжні “приємнощі” – оновлення туалетів. Вони будуть доступніші для всіх категорій пасажирів і відповідатимуть європейським стандартам.

Раніше ми повідомляли, що Водій черкаського автобуса, який перекинувся з пасажирами, звільнився за амністією

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram