Антон Литовченко загинув під Херсоном – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Антон Литовченко

Колаж ЗМІСТу

Анастасія Добряк17 квітня 2024, 09:04

17 квітня відбудеться траурна церемонія прощання з українським захисником з Кременчука.

Матрос Антон Литовченко поліг у бою на Херсонщині. Про це повідомив Департамент соціального захисту населення Кременчука 16 квітня.

Воїн народився 23 листопада 1985 року. 8 квітня воїн героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність України в районі Іванівки на Херсонщині. Воїн втратив життя унаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Антон Литовченко до останнього подиху обороняв Україну від окупантів. У полеглого воїна лишилися син та сестра.

17 квітня Полтавщина прощатися з героєм:

  • 11:00 – прощання у Кременчуцькому Міському Палаці Культури;
  • 12:00 – прощання у Свято-Миколаївському соборі;
  • 13:00 виїзд до Свіштовського кладовища, прощання у меморіальному секторі почесних поховань Захисників і Захисниць України.

Світла памʼять українському захисникові!

Згадаймо полеглих на фронті земляків

16 квітня біля Свято-Успенського собору відбулася траурна церемонія прощання з двома полеглими героями. Солдат Станіслав Рєзнік та молодший сержант Максим Гирич полягли у боях на фронті. Родини героїв, побратими та небайдужі містяни прийшли на прощання в Полтаві, аби прийшли пам’ять захисників й провести в останню земну дорогу.

Також у Полтаві попрощалися із сержантом Павлом Івченком, який загинув на Донеччині. Воїн з позивним «Пальма» призваний на військову службу 31 січня 2023 року. Захищав Україну за контрактом, у складі Десантно-штурмових військах на посаді командира танка. Павло Івченко отримував державні нагороди. 9 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Карлівка на Донеччині Павло Івченко загинув.

Також, виконуючи бойове завдання, загинув воїн Станіслав Рєзнік. Захисник боронив Україну від російського нападу в лавах Національної гвардії. Служив на посаді стрільця. Останній бій Станіслав Рєзнік прийняв поблизу населеного пункту Урожайне Волноваського району.

На Донеччині прийняв останній бій захисник Дмитро Седешев. У лавах війська служив на посаді навідника механізованого батальйону. Мав звання солдата. Загинув 10 квітня у результаті ворожого артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу Водяного Волноваського району.

19-річний морпіх Євгеній Пулинець знайшов останній спочинок на Полтавщині, куди його родина переїхала після початку повномасштабного вторгнення з Маріуполя. Він повернувся до України з-за кордону й добровольцем пішов до лав війська.

34-річний Артем Кравченко склав голову в боях на Луганщині. Життя захисника забрав ворожий мінометний обстріл. Артем Кравченко загинув 5 квітня, а 11 квітня захисника провели у вічність в рідній громаді.