Мапа тривог на Полтавщині 17 квітня – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Військовослужбовці 93-ї бригади ЗС України сканують небо на наявність російських безпілотників на позиції ППО

Автор: Ed Ram для @washingtonpost

Анастасія Татаренко17 квітня 2024, 08:04

Відстежуємо причини тривог на Полтавщині та в Україні.

Мапа тривог 17 квітня:

8:53 — повітряна тривога на Полтавщині.

Повітряні Сили ЗСУ повідомляють про ракетну небезпеку в Сумській, Чернігівській, Київській, Полтавській, Черкаській областях.

Мапа тривогМапа тривог

9:28 — відбій тривоги.

9:33 — на Полтавщині оголошена повітряна тривога. Загроза застосування балістичного озброєння — повідомляють Повітряні Сили ЗСУ.

Мапа тривогМапа тривог

10:07 — відбій тривоги.

Нагадаємо, що в ніч на 16 квітня противник атакував Полтавщину та області довкола 9 ударними «Шахедами».

Усі дев’ять «шахедів» знищили завдяки ефективній роботі протиповітряної оборони. Мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України відпрацювали у межах Херсонської, Миколаївської, Хмельницької, Полтавської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Бойова робота на Полтавщині

15 квітня о 22:16 Повітряні Сили ЗСУ повідомили, що на Полтавщину рухаються «Шахеди». Вони рухалися з Дніпропетровщини та Кіровоградщини. Також загроза обстрілу була й для півдня України. За пів години стало відомо, що дрони перебувають на сході Полтавщини й летять на Харківщину.

О 23:15 повторно повідомили про «Шахеди» на сході Полтавщини, що рухаються у напрямку Харківщини. Відбій тривоги оголосили близько третьої ночі.

15 квітня росіяни атакували Полтаву. У місті пролунав вибух. Усі деталі обстрілу Полтави уточнюються. Людей просять зберігати спокій та інформаційну тишу.

У ніч з 8 на 9 квітня ворог також атакував Полтавську громаду ракетою та безпілотниками. Удар по цивільному обʼєкту забрав життя людини. Ворог поцілив ракетою по цивільній інфраструктурі. Ворог вдарив по двоповерховому будинку, де мешкали близько 30 людей. Майже 100 рятувальників цієї ночі працювали на місці обстрілу.