Чернігівська область: за минулу добу рятувальники ліквідували 5 пожеж – Новини Чернігова та Чернігівщіни

За минулу добу підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 5 пожеж, з яких 3 пожежі виникли у житловому секторі громадян, 1 на об’єкті та 1 інша. Причинами загорянь послужило розряд блискавки, порушення правил монтажу електроустановок та електромереж, коротке замикання електромережі. Внаслідок пожеж пошкоджено 4 будівлі.

Незважаючи на чисельні заклики надзвичайників ДСНС через наявні засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Чернігівщині виникло 1653 пожежі. У вогні загинуло 59 особи, ще 32 травмовано.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області застерігають: щоб уникнути пожеж та нещасних випадків на них й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні у поводжені з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про їх безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті!. 

      

      

     

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області