Як продовжити термін служби автомобіля: надійні поради | |

Придбання машини – це значна інвестиція, тому кожен автовласник прагне, щоб вона прослужила якомога довше. Дотримуючись простих порад, ви зможете зберегти ваше авто у чудовому стані на довгі роки. Яких саме – розповість «Дніпро Оперативний». 

Своєчасний ремонт і ТО

Не ігноруйте дивні звуки, вібрації або відхилення в ході. Звертайтеся до перевірених СТО та використовуйте оригінальні запчастини. Не економте на мастилі та обирайте синтетичні варіанти. Регулярно проводьте ТО, дотримуючись рекомендацій виробника.

Правильне зберігання

Не тримайте авто в теплому гаражі взимку – це провокує корозію. Забезпечте хорошу вентиляцію в гаражі.

Заміна мастила та рідин

Міняйте моторне мастило кожні 8-12 тис. км. Своєчасно оновлюйте трансмісійне та гідравлічне мастило, гальмівну рідину, антифриз. Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо частоти заміни.

Чистота кузова і салону

Регулярно мийте авто, обробляйте днище антикорозійними засобами. Покривайте кузов воском для захисту від агресивних речовин.

Особливі умови експлуатації

Паркуйте авто в тіні влітку, щоб уникнути вигорання. Плануйте маршрути взимку без тривалих зупинок. Уникайте перевантажень та екстремальних навантажень.

Правильний режим руху

Не їздіть на максимальних швидкостях. Уникайте різкого гальмування та старту. Рухайтеся плавно і спокійно.

Відсутність зайвих декоративних елементів

Декоративні елементи, обвіси, наклейки – все це краще не застосовувати. Ці речі можуть пошкодити фарбу та призвести до іржавіння.

Встановлення “бронеплівки” на фари

Захистіть фари від пошкоджень за допомогою спеціальної плівки.

Не перевантажуйте машину

Експлуатація перевантаженого авто – це прямий шлях до проблем. Зношується двигун, збільшуючи витрату палива, страждає і ходова. 

Нагадаємо, раніше ми давали поради, як дешево та ефективно очистити салон авто, та як правильно зберігати шини.