Кам’янський район: проведено профілактичну роботу з населенням на попередження пожеж у житловому секторі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Досвід показує, що населення часто порушує правила пожежної безпеки, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

Саме тому фахівці Служби порятунку «101» приділяють велику увагу інформування населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі.

Так, 3 вересня у Кам’янському районі співробітниками Відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам’янського району Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України в області проводилися інформаційно-роз’яснювальні роботи на тему «Бережіть житло від пожеж» серед мешканців міст: Кам’янське, Верхньодніпровськ, Жовті Води, Вільногірськ, П’ятихатки та селища міського типу Кринички.

Рятувальники акцентували увагу населення на тому, що важливо утримувати в стравності електроприлади, не перенавантажувати електромережу, не палити в оселі та не дозволяти гратися дітям з сірниками та запальничками.

Також надзвичайники нагадали слухачам перші дії при пожежі та номер виклику Служби порятунку – «101».

Після закінчення заходів всім мешканцям вручили інформаційні листівки.