Дніпровський район: надзвичайники відвідали територіальні громади Дніпровського району – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Протягом тижня керівництво Дніпровського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відвідували територіальні громади, що знаходяться на території Дніпровського району для надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування.

Під час зустріч з головами сільських рад керівники Дніпровського районного управління підіймали питання про утримання та експлуатацію захисних споруд цивільного захисту, питання організації та проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту.

Під кінець спілкування рятувальниками наголошено про необхідність створення та розбудови у територіальних громадах пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони. Також представниками Служби порятунку «101» надано необхідну методичну допомогу органам місцевого самоврядування в розробці інвестпроектів, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.