СК “Полтава” у суботу грає домашній поєдинок проти маріупольського клубу “Яруд”, який очолює у ролі головного тренера добре відомий місцевим уболівальникам Олег Краснопьоров.
Завтра, 14 серпня, у Полтаві, на стадіоні “Локомотив” відбудеться матч четвертого туру футбольної Другої ліги між місцевим СК “Полтава” та маріупольським “Ярудом”, який тренує колишня зірка ворсклян Олег Краснопьоров.
Наразі полтавці із шістьома очками в активі перебувають на другій сходинці турнірної таблиці й матимуть шанс повернутися на першу.
Як завжди, на уболівальників містян очікує на Подолі справжнє свято — виступи артистів, конкурси та розіграш цінних призів та подарунків. Сама ж гра обіцяє бути цікавою та напруженою. Обидві команди налаштовані на максимальний результат.
Матч розпочнеться о 18:00. Придбати квитки на гру можна на офіційному сайті малиново-золотих.
спорт, футбол, СК Полтава