м. Кривий Ріг: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, в паркових зонах відпочинку – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Для того, щоб вберегти екосистеми країни від вогняної стихії та людської недбалості, рятувальники проводять комплексну роботу з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях, лісах, паркових зонах.

Спільно з правоохоронцями, волонтерами та представниками лісових господарств вони активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як можна запобігти знищенню вогнем зеленого фонду держави.

Так, рятувальники міста Кривий Ріг 12 серпня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, в паркових зонах відпочинку. Нагадали людям правила пожежної безпеки та правила безпечного поводження в екологічних системах. Також навчили деяким основним правилам, а саме, чого не потрібно робити протягом пожежонебезпечного періоду:

– Розводити багаття у лісі та лісопосадках;

– Заїжджати автомобілем до лісу;

– Палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

– Залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– Створювати смітники та спалювати відходи;

Така робота надзвичайників в екосистемах проводиться упродовж усього пожежонебезпечного періоду.

Служба порятунку «101» закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у природних екосистемах!

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.